Lesní pedagogika.cz

Menu

Přehled akcí

Zvolte kraj v ČR

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Den myslivosti, lesnictví a ochrany přírody

13. 06. 2020 / 11.00

Oldřiš

Letos již 5. ročník!

Den myslivosti, lesnictví a ochrany přírody je určený pro všechny věkové kategorie včetně dětí. Pro ty je připraveno hned několik stanovišť, kde prověří své znalosti o lese a přírodě. Těšit se můžete i na lesní techniku, drace a sovy, dřevorubeckou show, přehlídku loveckých psů nebo ukázky vábení zvěře. 

viz Facebook.

Akce na e-mail

Nechte si zasílat nové akce
v kalendáři na Váš email

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

Pražská muzejní noc

13. 06. 2020 / 19.00

Národní zemědělské muzeum Praha

Neopakovatelnou atmosféru noční návštěvy Národního zemědělského muzea můžete letos opět okusit při 17. ročníku Pražské muzejní noci.

Stejně jako v minulých letech, tak i letos jsme pro návštěvníky Pražské muzejní noci připravili v muzeu zajímavý doprovodný program.

Otevřeno bude celé muzeum, navštívit můžete všechny expozice a výstavy včetně střešní terasy s expozicí Život.

Podrobnosti zde.

Národní kolo soutěže YPEF

18. 06. 2020 /

ŠLP Kostelec nad Černými lesy

Nároní kolo mezinárodní znalostní a praktické lesnické soutěže YPEF proběhne 18. června 2020 na ŠLP Kostelec nad Černými lesy. V národním kole se utkají vítězné týmy z regionálních kol. Absolutní vítěz národního kola bude ČR reprezentovat v září v mezinárodním kole, které je letos na Ukrajině.

Podrobnosti zde.

 

 

Národní myslivecké slavnosti 2020

27. 06. 2020 /

Národní zemědělské muzeum - Ohrada

Letos již 19. ročník tradičních mysliveckých slavností!

Těšit se můžete na mistrovství ve vábení jelenů, loveckou kynologii, ukázky práce se psy, myslivecké troubení nebo sokolnictví. Uvidíte i ukázky vozatajství, koňský zápřah s kládou a psí spřežení.

Po velmi úspěšném loňském prvním ročníku Dětského mysliveckého dne zveme na tuto akci děti a rodiče i letos, a to v neděli 28. června 2020.

Více informací zde.

 

Dětský myslivecký den 2020

28. 06. 2020 /

Národní zemědělské muzeum - Ohrada

Po velmi úspěšném loňském prvním ročníku Dětského mysliveckého dne zveme na tuto akci děti a rodiče i letos, a to v neděli 28. června 2020.

Více informací zde.

 

Běhej lesy Brdy

18. 07. 2020 /

obec Skořice

Závod, který vás zavede tam, kam se ještě nedávno nemohlo – do CHKO Brdy, území bývalého Vojenského újezdu Brdy. Užijte si hluboké lesy, které byly po 70 let uzavřeny veřejnosti, a pokochejte se Padrťskými rybníky, zaniklými obcemi a křižujte panenskou přírodu křížem krážem. "Zapovězeným lesem" a kolem zřícenin, skalních útvarů či po hrázi rybníků si můžete zaběhnout na trasách 11 km či 22 km.

Podrobnosti zde.

 

01 02 03 04
Další
detail