Lesní pedagogika.cz

Přehled akcí

Zvolte kraj v ČR

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Běhej lesy Vysočina

21. 07. 2018 /

Žďárské vrchy

Na rozhraní Čech a Moravy, v zeleném srdci České republiky, se i v nadcházející sezoně poběží krásný, ale náročný trailový závod Běhej lesy Vysočina. Běžci opět zavítají k monumentu jednoho z nejlepších českých horolezců Radka Jaroše, poběží kolem skal Dráteniček a Malinské skály a po hrázi Milovského rybníka, ti z delší trasy přeběhnou i nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal. Táhlé kopce nahoru, náročné trailové seběhy, nekonečné zelené lesní porosty a krásné výhledy do krajiny slibují dohromady nezapomenutelný zážitek.

Podrobnosti zde.

 

Akce na e-mail

Nechte si zasílat nové akce
v kalendáři na Váš email

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

Plavení dříví na Schwarzenberském kanálu

21. 07. 2018 / 11.30

Šumava, Schwarzenberský kanál

Ukázky plavení dříví na Schwarzenberském plavebním kanálu s bohatým doprovodným programem v rámci Hiršperských slavností.
 
Podrobnosti zde.

Krkonošské (pra)lesy

28. 07. 2018 /

Krkonoše

Vydejte se v doprovodu Michala Skalky do krkonošského lesa v Obřím dole, kde příroda pracuje za nás.

Podrobnosti zde.

Plavení dříví na Schwarzenberském kanálu

01. 08. 2018 / 13.45

Šumava, Schwarzenberský kanál

Ukázky plavení dříví na Schwarzenberském plavebním kanálu s doprovodným programem.
 
Podrobnosti zde.

Horskou pěšinou

04. 08. 2018 /

Krkonoše

Túra cestou necestou krkonošskými zákoutími, kopci i lesy, komentovaná Janou Tesařovou, odbornicí na reportáž z krkonošské krajiny.

Podrobnosti zde.

Běhej lesy Bílá

11. 08. 2018 /

Bílá

Nechat se vyvézt lanovkou na vrchol sjezdovky a až pak se rozběhnout? Tak to zažijete pouze na závodě Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd. Čtyřsedačková lanovka vás vyveze na místo, kde v zimě sjíždí kopce lyžaři a teprve odtud se vám začne počítat čas. Proběhnete se po hraničním hřebenu, kde se vám na jedné straně otevřou výhledy na Lysou horu a jižní masív Smrku a na druhé straně se představí ve své kráse slovenská část Moravskoslezských Beskyd, kde můžete na obzoru vidět dokonce Malou Fatru či Roháče. Zažijte netradiční intervalový start, kde nebudete mít jisté umístění až do poslední chvíle. 

Podrobnosti zde.

 

01 02 03 04 05 06
Další
detail