Přehled akcí
NEJBLIŽŠÍ AKCE
Vítání ptačího zpěvu
22. 04. 2018 / 08.00-12.00
Národní park Šumava, IS Svinná Lada
Vycházka s poznáváním ptáků a jejich hlasů. Pojďte obdivovat krásu probouzející se přírody. Během ornitologické vycházky se seznámíte s typickými šumavskými druhy ptáků a nahlédneme do tajů jejich života. Vlastní dalekohled a atlas ptáků vítány.
Nutné předchozí objednání!
Podrobnosti a přihlášení zde
Akce na e-mail
v kalendáři na Váš email
BLÍŽÍCÍ SE AKCE
Dřevosochařské sympozium v Hluboké nad Vltavou 2026
29. 08. 2026 / 09.00-17.00
lovecký zámek Ohrada u Hluboké nad Vltavou
Přijďte zažít jedinečnou atmosféru tradičního dřevosochařského sympozia, kde budou zkušení umělci přímo před zraky návštěvníků proměňovat mohutné dubové kmeny v originální sochy zvířat. Akce se uskuteční před areálem Zoo Hluboká a Národního zemědělského muzea Ohrada a nabídne nevšední podívanou na vznik uměleckých děl od prvního řezu až po finální podobu.
Podrobnosti zde.
Plavení dříví
29. 08. 2026 /
ROSENAUEROVA KAPLIČKA U JELENÍCH VRCHŮ
plavecká poutní mše, Farnost Volary, ,Šumavští plavci, z.s.. a Libín-S Prachatice, z.s.
Podrobnosti zde.
Plavení dříví
05. 09. 2026 /
HRANIČNÍHO POTOKU JEŽOVÁ / IGLBACH
závěr 29. novodobé plavební sezóny se setkáním s folklorem a se setkáním s plavením dříví, Šumavští plavci, z.s., Libín-S Prachatice, z.s.,Tourismusverband Mühlviertel a plavecký spolek Kulturerbe Schwarzenbergischer Schwemmkanal – Böhmerwald
Podrobnosti zde.







