Lesní pedagogika.cz

Menu

Přehled akcí

Zvolte kraj v ČR

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Chovatelská přehlídka trofejí

12. 05. 2019 / 10.00-17.00

Žlutice, Střední lesnická škola Žlutice

Chovatelská přehlídka trofejí s bohatým doprovodným programem včetně lovecké hudby v podání trubačů a ukázek lesní pedagogiky.

Podrobnosti zde

Akce na e-mail

Nechte si zasílat nové akce
v kalendáři na Váš email

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

Fotovycházka do Krkonoš

18. 06. 2022 /

Krkonoše

Pohodový výlet na místa v Krkonoších, která jsou málo známá, ale hodně zajímavá. Akce pro začínající i pokročilé fotografy.

Podrobnosti zde.

Den otevřených lesů

18. 06. 2022 /

Celá ČR

Třetí červnová sobota nabízí po celém Česku bohatý program, který nestátní vlastníci lesů připravili na svém majetku pro veřejnost. Myslíte, že znáte les ve svém okolí nebo ten „svůj“ oblíbený? Zdaleka ne a vlastníci lesů vás o tom přesvědčí formou komentovaných procházek, názorných ukázek práce v lese nebo naučně-zábavných úkolů pro děti i dospělé.

Prozkoumejte lesní stezky, poznejte obyvatele lesa. Zjistěte, jak lesy, ve kterých se hospodaří, ochlazují klima, zadržují vodu a přispívají k biodiverzitě krajiny. Poznejte, jak se v nich chovat, co obnáší péče o les, a mnoho dalšího. Nezapomeňte se ptát! Každý les někomu patří a ten o něm ví nejvíc!

Vyberte si na denotevrenychlesu.cz les, kam vás srdce táhne, a užijte si den, na který nezapomenete.

 

Národní myslivecké slavnosti

25. 06. 2022 /

Národní zemědělské muzeum - Ohrada

Tradiční a oblíbené myslivecké slavnosti nabídnou bohatý program nejen pro myslivce, ale pro všechny příznivce myslivosti, pro dospělé i děti. Těšit se můžete na soutěž ve vábení jelenů, loveckou kynologii, sokolnictví či ukázky mysliveckých tradic. Nedílnou součástí akce budou prodejní stánky s mysliveckými potřebami a atmosféru bude po celý den zpříjemňovat živá hudba k tanci i poslechu.

Více informací zde.

 

Běhej lesy Slavkovský les

25. 06. 2022 /

osada Kladská, Mariánské lázně

Pohádkový Slavkovský les tě zve do oblasti lázeňského trojúhelníku, nádherné zeleně a naprosté oázy klidu bez mobilního signálu. Odstartuj od Loveckého zámečku Kladská, zamiř do hlubokých lesů mezi rozsáhlá rašeliniště a po závodě si doplň minerály z místních léčivých pramenů. Nelež v lázních, Běhej lesy.

Podrobnosti zde.

 

Dětský myslivecký den

26. 06. 2022 /

zámek Ohrada u Hluboké nad Vltavou

Den pro malé i velké plný zábavy i poučení o tradicích české myslivosti a práci myslivců. Ukázky výcviku dravců, vzduchovková střelnice, soutěže o ceny, ale také zvěřinové speciality a jiné dobroty.

Více informací zde.

 

Předchozí
01 .. 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 .. 136
Další
detail