Lesní pedagogika.cz

Menu

Přehled akcí

Zvolte kraj v ČR

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Strom pro les, život pro Prahu. Zasaď strom pro budoucnost Prahy -ZRUŠENO

03. 11. 2020 / 09.00-16.00

Praha, Kunratický les

Každoročně na jaře a na podzim vysazujeme v pražských lesích i na prázdných plochách určených k zalesnění desetitisíce nových stromků. Letos na podzim se k nám můžete přidat a s výsadbou lesních sazenic pomoci. Při příležitosti Dne stromů, který se v Česku slaví 20. října, jsme ve spolupráci s náměstkem primátora Petrem Hlubučkem pro veřejnost připravili dvě výsadbové akce. V sobotu 24. 10. budeme společně vysazovat stromy v Divoké Šárce, v úterý 3. 11. se můžeme potkat v Kunratickém lese.

Vzhledem k současným opatřením proti šíření koronaviru proběhnou obě akce za zpřísněných hygienických podmínek. Svoji účast na sázení stromků je třeba předem nahlásit, a to na konkrétní hodinu.

Podobnosti včetně kontaktu zde.

Akce na e-mail

Nechte si zasílat nové akce
v kalendáři na Váš email

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

Patron myslivců Hubert slaví svůj svátek

03. 11. 2020 /

celá ČR

Hubertové mají svátek 3. listopadu a a protože Hubert je patronem myslivců, tak u této příležitosti myslivci tradičně pořádají Hubertské zábavy, tedy myslivecký ples – „Hubertskou“. Také se konají Svatohubertské mše a navštívit můžete i Svatohubertské slavnosti. Vyberte si, kam vyrazíte v kalendáři akcí! Přečtěte si více o tom, kdo byl Hubert.

 

.

Noc vědců

27. 11. 2020 /

celá ČR

Letos se zaměříme na téma Člověk a robot. Je robot kamarád nebo nepřítel? Pomocník nebo překážka? Jak robota vnímat? S láskou k vědě, k člověku i k robotovi.
Letos ONLINE!!!

Veškeré podrobnosti k programu na www.nocvedcu.cz/program

Pražská muzejní noc

12. 06. 2021 / 19.00

Národní zemědělské muzeum Praha

Neopakovatelnou atmosféru noční návštěvy Národního zemědělského muzea můžete letos opět okusit při 17. ročníku Pražské muzejní noci.

Stejně jako v minulých letech, tak i letos jsme pro návštěvníky Pražské muzejní noci připravili v muzeu zajímavý doprovodný program.

Otevřeno bude celé muzeum, navštívit můžete všechny expozice a výstavy včetně střešní terasy s expozicí Život.

Podrobnosti zde.

detail