Lesní pedagogika.cz

Soutěž k Evropskému týdnu lesů 2017

Ukaž, co pro tebe znamená les!

Soutěž pro všechny od 5 do 19 let.

Zapoj svou představivost a um a zúčastni se umělecké soutěže v rámci Evropského týdne lesů. Nakresli nebo namaluj, co si představuješ pod tématem: Lesy, naše obecné blaho (Forests, our common good). Vyjádři, co si myslíš o evropských lesích a jejich mnoha výhodách a sdílej svou tvorbu s ostatními v Evropě! Tvá malba nebo kresba se může dostat až na říjnovou výstavu Evropského týdne lesů ve Varšavě nebo na speciální kalendář vydaný k této příležitosti.

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je otevřena všem od pěti do devatenácti let. Soutěžící jsou rozděleni do tří kategorií – 5-8 let, 9-12 let a 13-19 let.

Jak se mám zúčastnit?

Kresby a malby mohou být vytvořeny rukou i digitálně. Můžeš použít pero, pastelky, tužky nebo pastely i olejové, akrylové i vodové barvy. Pro přihlášení do soutěže dílo naskenuj nebo vyfotografuj a ve formátu JPEG ho přilož ho k přihlašovacímu formuláři, který najdeš zde.

Do kdy se  mohu přihlásit?

Termín pro přihlášení do soutěže je 31. 7. 2017.

Jaké jsou ceny?

Vítězové a další vybraní budou oznámeni na webové stránce Evropského týdne lesů během Evropského týdne lesů, 9. - 13. 10. 2017. Díla budou také vystavena na výstavě ve Varšavě během Evropského týdne lesů a vytištěna v kalendáři Evropského týdne lesů. Vítězové a další vybraní získají výtisk kalendáře. Vítězové navíc získají diplom.

Leták k soutěži v angličtine.

Další informace o Evropském týdnu lesů a plné znění pravidel jsou zde.

 


 

detail