Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, Čelákovice, příspěvková organizace (22. 04. 2022, Čelákovice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Lesní pedagogika ve 3. A V pátek 22. dubna 2022 se naše třída zúčastnila výuky v lesích u Grada. Ve spolupráci s pracovníky Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem jsme se naučili, jakými etapami prochází les; jaký je rozdíl mezi řekou, která teče přímo a mezi meandrující řekou; jak vypadá a z čeho se skládá žula; a v neposlední řadě se nám naskytla možnost pohladit si kožešiny některých lesních zvířat. Dopoledne se nám moc líbilo a zakončili jsme ho hlasitým hvízdáním na dřevěné píšťalky, které jsme dostali jako dárek za naši snahu. Děkujeme moc paní Slavatové za krásné zážitky a těšíme se na další. Nachtmannová Iveta a 3. A

ZŠ a MŠ Sojovice (13. 04. 2022, Sojovice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkujeme lesním pedagogům za příjemně prožité dopoledne. Všechny aktivity, které připravili pro děti naší školky byly vhodně zvoleny a splnily naše očekávání. Naučnou a zábavnou formou jsme se měli možnost všichni zdokonalit ve svých znalostech. Velmi si ceníme vstřícného a milého přístupu k dětem.

ZŠ Pozořice (05. 04. 2022, BVV )

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Moc děkujeme za program na veletrhu Silva Regina v Brně. Ačkoli veletrh běžel již několikátý den, programem nás provedli profíci stále dobře naladěni, s úsměvem a s krásným přístupem k dětem. A obsah programu? Přiměřený věku, s praktickými ukázkami a pokusy. Díky ještě jednou.
Předchozí
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 .. 13
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail