Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

MŠ Kaštánek - Neratovice (03. 11. 2021, Neratovice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, naše mateřská škola ve spolupráci s Vašimi lesními pedagogy absolvovala krásné dopoledne plné zajímavých aktivit. Byli jsme rozděleni na tři skupiny a všichni jsme byli moc spokojení. Určitě uvažujeme o další spolupráci. Nabídku vašich aktivit jsme dostali od maminky jedné z našich holčiček. Paní Kofránková nám maximálně vycházela vstříc s měnícím se datumem akce, moc si toho vážíme. Poskytla nám základní informace a celou věc skvěle zorganizovala se svými kolegyněmi. Všechny tři byly velmi milé a s dětmi perfektně pracovaly. Moc jsme ocenily názorné pomůcky, kůže, helmy apod. Bonusem pak byly ještě dřevěné medaile, které si děti mohly odnést domů. Celou akci hodnotíme velmi kladně a těšíme se na další spolupráci.

ZŠ Karlova, Nový Bydžov (07. 09. 2021, Nový Bydžov)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Skvěle prožitý čas v lese pro mne i pro děti. Úžasné hry a získání nových vědomostí o lese hravou formou. Lektoři Michal a Zina uměli děti zaujmout a nadchnout. Patří jim velké poděkování. Těšíme se na další akci s nimi.

Základní škola Dešov (23. 06. 2021, )

Návštěva Gránickeho údolí ve Znojmě splnila až nad rámec naše očekávání. Celou procházkou, která trvala 3 hodiny, nás prováděla paní lesní Jana. Děti poznaly nové prostředí, o kterém se dozvěděly mnoho zajímavých informací. Procházka byla pro děti připravena naučnou, ale hlavně hravou formou. Děti se naučily spoustu nového, osahaly si nářadí, které se používá při práci v lese, pozorovaly živočichy, kteří v lese žijí a poznávaly stromy, keře i jejich parazity. Seznámily se také s loveckými psy. Všichni jsme si z Gránic odvezli spoustu zážitků, nových poznatků a hlavně dobrou náladu. Děkuje Základní škola Dešov!
Předchozí
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 .. 12
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail