Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

ZŠ a MŠ Horní 16, Brno (04. 04. 2022, Brno)

Využili jsme vaši nabídku a asi s 50 dětmi jsme se zúčastnili lesní pedagogiky v Brně na BVV. I když jsme zpočátku měli obavy, že jsou naše děti (první a druhá třída) ještě malé, byli jsme mile překvapeni z nabídky informací, kterých se dětem přiměřenou formou dostalo. Děkujeme a rádi se opět za rok s vámi setkáme. Hana Mohelská, vedoucí školní družiny

ZŠ speciální, Litvínovská 300, Praha 9 - Prosek (07. 04. 2022, Praha 9 - Prosek)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Velice děkujeme za velmi pečlivě vybrané aktivity pro naše žáky s kombinovaným postižení. Velmi empaticky nás paní Petra Kofránková provedla krásami lesa a přiblížila nám jeho obyvatele, které jsme měli "v ruce" díky kožešinám a paroží. Program byl zážitkem nejen pro žáky, ale také pro pedagogy :-).

ZŠ Brno Zeiberlichova 49 (05. 04. 2022, Brno BVV)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkuji za nás učitele a hlavně za děti za úžasný program na veletrhu Silva Regina v Brně, kde naši druháci procházeli interaktivní stanoviště. Seznamovali se zde hravou formou se systémem lesa, živočichy, lesními pracemi, koloběhem vody v přírodě. Pro děti to bylo ideální propojení učiva ze školních lavic s praxí. Děkujeme, rádi přijdeme za rok :-)
Předchozí
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 .. 13
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail