Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

RC Heřmánek - Program "Přečti" - Pohádkové čtecí babičky a dědečkové v Olomouci a okolí (03. 05. 2019, Svatý Kopeček u Olomouce)

Musím se přiznat, že jsem ani netušila, že by mne něco takového ještě mohlo až tak zaujmout. Lesníci Radek, Radim a Jana byli úžasní a jejich projev svědčil o tom, že tuto práci mají rádi, a proto o ní umí s takovou odborností i zaujetím vyprávět. Pokud by bylo na předmětné téma ještě pokračování, a kdyby se event. podařilo za pěkného počasí přímo v lese, tak to by bylo super. Božena Pytlíčková - pohádková babička

ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 (30. 04. 2019, Karlovy Vary)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, děkujeme za celodenní program pro žáky II. stupně naší školy. Program byl perfektně připraven s ohledem na věk a zájmy našich žáků. Lektoři ze SLŠ Žlutice byli profesionální a vstřícní v komunikaci. Na jednotlivých stanovištích jsme zažili mnoho poučení a zábavy. Nemohu jmenovat, co se nám líbilo nejvíce, protože celý projektový den byl prostě báječný. Spolupráci bych velmi ráda doporučila všem zájemcům o lesní pedagogiku.

ZŠ a MŠ Horka nad Moravou (02. 05. 2019, Horka nad Moravou)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, velice děkuji za dnešní program lesní pedagogiky. Velmi oceňuji propracovaný program. Během celého dopoledne byli aktivní hlavně žáci. Pohybové hry podporovaly zapamatování nových informací. Ještě jednou děkujeme.
Předchozí
01 .. 06 07 08 09 10 11 12 13
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail