Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

Waldorfská ZŠ Dobromysl (14. 05. 2021, Plzen)

Děkujeme za skvělý zážitek spojený s novými vědomostmi. Komu se poštěstí učit se zajímavé věci touto formou a navíc se v těsné blízkosti prohání stádo daňků..

ZŠ a MŠ Dlouhá Třebová (25. 06. 2020, Dlouhá Třebová)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
25. 6. 2020 se v místním lese všichni školáci zúčastnili interaktivního programu pořádaného nadací Dřevo pro život. Na pěti stanovištích se děti seznámily s vývojem lesa od semínka až po dospělý strom. Za použití různých nástrojů žáci sami zasadili malou sazenici listnatého, či jehličnatého stromu. Pod odborným dohledem si vyzkoušely, jak se stromy měří a jak se les postupně vychovává. Přímo před zraky dětí zkušený dřevorubec pokácel strom. Klády po chvilce odtáhl tažný kůň, který byl k těmto účelům vycvičen. Na posledním stanovišti se děti seznámily se dřevem jako s obnovitelnou surovinou a samy si mohly vyzkoušet práci s tímto úžasným materiálem. Krásné slunečné dopoledne bylo zakončeno slavnostním troubením lesníků v tradičních mysliveckých uniformách. Díky tomuto projektu děti pochopily, že les vyžaduje celoroční odbornou péči, kterou zajišťují lesníci. Věříme, že na základě osobních prožitků děti získají hlubší vztah a respekt nejen k lesu, ale i k práci lidí, kteří se o něj starají.

MŠ Herrmannova (26. 09. 2019, Svatý Kopeček)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Děkujeme za krásný, zábavný, poučný a nápaditý program a velmi milé a citlivé vedení našich dětí. Společné dopoledne jsme si všichni do jednoho naplno užili. Děti si s obdrženými kloboučky na hlavě hrály celé odpoledne a o tom, jak vybarvily a kam pak umístily svou magnetku lesníka či lesnice mluví doteď :) . Děkujeme ještě jednou a přejeme spoustu dalších spokojených účastníků programu lesní pedagogiky!
Předchozí
01 .. 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail