Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

Domov Mladá, Milovice (30. 03. 2022, Milovice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Naše klienty není jednoduché aktivizovat a zaujmout, ale program paní Kofránkové nadchnul. Byla s námi již po druhé a vždycky se těší klienti i my. Spousta nových věcí, možnost si vše osahat a nejen pasivně pozorovat je skvělá. Velké díky za vaši činnost a těšíme se zase někdy na viděnou.

MŠ Chodovická, Praha 9 - Horní Počernice (21. 10. 2021, les Káraný)

Nabídku lesní pedagogiky využíváme již několik let. Naše děti i paní učitelky jsou vždy velmi spokojené. Chválíme velmi vstřícný a milý přístup lesníků, přípravu her, materiálů pro děti a mnoho užitečných informací. Do lesa se vždy moc těšíme a budeme se těšit i v příštím roce 2022. Paní učitelky ze třídy Sluníčko a Koťátka.

MŠ Kaštánek - Neratovice (03. 11. 2021, Neratovice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, naše mateřská škola ve spolupráci s Vašimi lesními pedagogy absolvovala krásné dopoledne plné zajímavých aktivit. Byli jsme rozděleni na tři skupiny a všichni jsme byli moc spokojení. Určitě uvažujeme o další spolupráci. Nabídku vašich aktivit jsme dostali od maminky jedné z našich holčiček. Paní Kofránková nám maximálně vycházela vstříc s měnícím se datumem akce, moc si toho vážíme. Poskytla nám základní informace a celou věc skvěle zorganizovala se svými kolegyněmi. Všechny tři byly velmi milé a s dětmi perfektně pracovaly. Moc jsme ocenily názorné pomůcky, kůže, helmy apod. Bonusem pak byly ještě dřevěné medaile, které si děti mohly odnést domů. Celou akci hodnotíme velmi kladně a těšíme se na další spolupráci.
Předchozí
01 .. 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 .. 13
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail