Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

ZŠ a MŠ Horka nad Moravou (02. 05. 2019, Horka nad Moravou)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, velice děkuji za dnešní program lesní pedagogiky. Velmi oceňuji propracovaný program. Během celého dopoledne byli aktivní hlavně žáci. Pohybové hry podporovaly zapamatování nových informací. Ještě jednou děkujeme.

Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice (22. 03. 2019, Moravské Bránice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Naše předškolní děti se v pátek 22.3.2019 zúčastnily programu Lesní pedagogika. Nejprve jsme se šli projít do nedalekého lesa, kde už na nás čekaly tety Oldřiška a Gábina, které si pro nás připravily plno zajímavých her. Nejprve jsme se naučili rozeznávat ptáčky, poté jsme se seznámili s vhodným chováním v lese a nakonec jsme si nakreslili krásný strom. Moc bychom chtěli poděkovat za nádherný program a doufáme, že se zase brzy uvidíme!!! :-)

Centrum Kristýnka, Český Těšín (12. 02. 2019, Český Těšín)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za opět velice profesionální a naučný program pro děti, navštívili nás p.Šprochová a p.Pešat, zejména jim patří velký dík, pro děti byla jejich přednáška a připravený program velkým přínosem, nadšené byly děti ale také p.učitelky. Vaší spolupráce s námi si moc vážíme a děkujeme, že již 3. rokem jste s námi v kontaktu.
Předchozí
01 .. 05 06 07 08 09 10 11 12
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail