Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice (22. 03. 2019, Moravské Bránice)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Naše předškolní děti se v pátek 22.3.2019 zúčastnily programu Lesní pedagogika. Nejprve jsme se šli projít do nedalekého lesa, kde už na nás čekaly tety Oldřiška a Gábina, které si pro nás připravily plno zajímavých her. Nejprve jsme se naučili rozeznávat ptáčky, poté jsme se seznámili s vhodným chováním v lese a nakonec jsme si nakreslili krásný strom. Moc bychom chtěli poděkovat za nádherný program a doufáme, že se zase brzy uvidíme!!! :-)

Centrum Kristýnka, Český Těšín (12. 02. 2019, Český Těšín)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za opět velice profesionální a naučný program pro děti, navštívili nás p.Šprochová a p.Pešat, zejména jim patří velký dík, pro děti byla jejich přednáška a připravený program velkým přínosem, nadšené byly děti ale také p.učitelky. Vaší spolupráce s námi si moc vážíme a děkujeme, že již 3. rokem jste s námi v kontaktu.

ZŠ Pacov (20. 09. 2018, Pelhřimov – Křemešník)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
U nás na škole je program Lesní pedagogiky realizován ve 4. ročníku. Díky tomuto programu se nám daří žáky přiblížit přírodě, zlepšit vztah k lesu a představit les jako životní prostor včetně činností člověka v něm. Lesní pedagogika spojuje pobyt v lese se zážitkem, pohybem a získáváním nových vědomostí. Děkujeme lesním pedagogům za záslužnou práci :o))
Předchozí
01 .. 07 08 09 10 11 12 13
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail