Lesní pedagogika.cz

Menu

Formulář zpětné vazby pro učitele

MŠ Větrníček (16. 05. 2019, Čelákovice)

Včerejší zážitek z lesní pedagogiky, bych hodnotila pouze kladně. Asi jako naše děti od kterých byla velká zpětná vazba. Dnes jsme museli opakovat hry, které jsme se naučili. Program byl zcela přizpůsobován věku a potřebám dětí. Vše probíhalo zábavnou formou a nenuceně. Určitě se budeme rádi vracet.

RC Heřmánek - Program "Přečti" - Pohádkové čtecí babičky a dědečkové v Olomouci a okolí (03. 05. 2019, Svatý Kopeček u Olomouce)

Musím se přiznat, že jsem ani netušila, že by mne něco takového ještě mohlo až tak zaujmout. Lesníci Radek, Radim a Jana byli úžasní a jejich projev svědčil o tom, že tuto práci mají rádi, a proto o ní umí s takovou odborností i zaujetím vyprávět. Pokud by bylo na předmětné téma ještě pokračování, a kdyby se event. podařilo za pěkného počasí přímo v lese, tak to by bylo super. Božena Pytlíčková - pohádková babička

ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 (30. 04. 2019, Karlovy Vary)

HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, děkujeme za celodenní program pro žáky II. stupně naší školy. Program byl perfektně připraven s ohledem na věk a zájmy našich žáků. Lektoři ze SLŠ Žlutice byli profesionální a vstřícní v komunikaci. Na jednotlivých stanovištích jsme zažili mnoho poučení a zábavy. Nemohu jmenovat, co se nám líbilo nejvíce, protože celý projektový den byl prostě báječný. Spolupráci bych velmi ráda doporučila všem zájemcům o lesní pedagogiku.
Předchozí
01 .. 04 05 06 07 08 09 10 11 12
Další
Zaslat zpětnou vazbu

Zaslat zpětnou vazbu

Jméno a příjmení
Název MŠ/ZŠ

Kdy akce proběhla Datum ve formátu (dd. mm. yyyy)
Kde akce proběhla (město)
Popis vlastními slovy
Hodnocení

detail